повернутисяповернутися
Страхування морських ризиків

Національна акціонерна страхова компанія "Оранта" здійснює страхування морських ризиків, що передбачає надання страхового захисту власникам та/або експлуатантам водних суден від загибелі та пошкодження суден, страхування відповідальності судновласників та експлуатантів водного транспорту, портових ризиків, інших оншорних та офшорних ризиків.

Страхування водного транспорту (морського, внутрішнього та інших видів водного транспорту) передбачає відшкодування матеріальних збитків, заподіяних у результаті знищення, пошкодження корпусу, машин, обладнання суден, що сталися внаслідок випадковостей і небезпек плавання, а також із інших причин раптового і непередбачуваного характеру.

НАСК "Оранта" приймає на страхування корпус судна, зокрема й такого, що будується, з його машинами, обладнанням, устаткуванням і такелажем за такими варіантами страхування:

З відповідальністю за збитки завдані у зв’язку з:

Страхова сума визначається за згодою сторін у межах дійсної вартості судна.

Страховий тариф залежить від типу судна, строку його експлуатації, обраних ризиків, інших факторів та знаходиться в межах 0,5 – 7% страхової суми.

НАСК "Оранта" здійснює страхування відповідальності власників та експлуатантів водного транспорту за матеріальні збитки, завдані життю, здоров’ю та майну третім особам у процесі експлуатації суден внаслідок:

Страхова сума визначається за домовленістю сторін залежно від технічних характеристик судна, району та цілей його експлуатації, фрахту та інших факторів.

Страховий тариф залежить від обраних ризиків, технічних характеристик судна, району та цілей його експлуатації, інших факторів та знаходиться в межах 0,2 – 5% страхової суми. 

Страхове відшкодування сплачується у межах страхової суми в розмірі заподіяних у результаті страхового випадку збитків, виходячи з ступеня пошкодження майна, з урахуванням франшизи та інших умов страхування.

повернутисяповернутися