повернутисяповернутися
Добровільне страхування медичних та інших витрат осіб, що виїжджають за кордон

Виїзджати за кордон із полісом страхування від непередбачених витрат на медичну та іншу допомогу — це стандарт для завбачливої цивілізованої людини. Багато посольств закордонних країн (зокрема — усі посольства країн Шенгенської угоди) вимагають разом із документами на отримання візи обов`язково наявності відповідного страхового поліса на час подорожі.

НАСК "Оранта" пропонує Вам широкий вибір варіантів страхування, що відрізняються як за наборами гарантованих послуг за кордоном, так і за розміром страхової суми, в межах якої страхова компанія буде сплачувати за Вас гарантовані полісом послуги.

Усі турботи із вирішення непередбачених проблемних ситуацій, що виникли за кордоном, організації необхідної допомоги, передбаченої полісом, візьме на себе партнер НАСК "Оранта" — Асистанський центр ТОВ "Гарант-Асистанс", контактний телефон: +38 044 494 29 53.

Умови страхування

Залежно від країни, до якої планується поїздка, Ви можете обрати страховий поліс, що буде покривати передбачені договором страхування витрати на загальну суму від 10 000 USD/EURO до 100 000 USD/EURO

Сума страхового внеску за одну добу страхування залежить від країни відвідування та терміну страхування і знаходиться у діапазоні від 0,15 до 1,80 USD/EURO (оплата за курсом НБУ).

повернутисяповернутися