повернутисяповернутися
Добровільне медичне страхування

УВАГА! Пропозиція діє лише для груп фізичних осіб від 10 чоловік — членів однієї родини або декількох сімей, що перебувають у родинних або дружніх стосунках і мають бажання одночасно укласти договори страхування.

НАСК "ОРАНТА" пропонує своїм клієнтам добровільне медичне страхування за такими пакетами послуг: "Стандарт", "Класик", "Престиж", "Еліт", "VIP".

Вартість пакетів медичного страхування залежить від:

Якщо пакет рівня "VIP" передбачає обслуговування у приватних клініках, то пакети рівня "Стандарт" і "Класик" передбачає обслуговування у державних та відомчих медичних установах.

При колективному страхуванні, на умовах пакетів комплексного медичного страхування, можуть бути також застраховані члени родин працівників, включаючи дітей віком до 15 років.

Кожен із вищезазначених пакетів послуг формується на основі трьох базових програм страхування:

БАЗОВА ПРОГРАМА 1: "Амбулаторно-поліклінічне обслуговування"

За цією програмою Застрахованим особам гарантуються:

БАЗОВА ПРОГРАМА 2: "Стаціонарне лікування"

За цією програмою Застрахованим особам гарантуються:

БАЗОВА ПРОГРАМА 3: "Невідкладна допомога"

За цією програмою Застрахованим особам гарантуються:

Окрім того, НАСК "ОРАНТА" пропонує своїм клієнтам додаткові програми страхування, що за додаткову плату можуть бути додані до основного обраного пакета послуг:

Додаткова програма "Реабілітація"

Програма передбачає організацію та оплату в межах встановленого ліміту вартості медичних послуг у період реабілітації після захворювань, які потребують відновлювального лікування (фізіотерапевтичне лікування, оздоровчий масаж, рефлексотерапія, мануальна терапія тощо).

Додаткова програма "Допомога при тяжких захворюваннях"

Програма передбачає організацію та оплату вартості в межах встановленого ліміту медичних послуг при тяжких захворюваннях, а саме: відшкодування вартості першого курсу лікування вперше встановленого, в період дії договору страхування, одного та/або декількох захворювань (онкологічного захворювання, цукрового діабету, туберкульозу).

Додаткова програма "Гепатит"

Гепатити А, В, С, Д, Е, мікст-гепатити (захворювання на декілька видів гепатитів, наприклад, В+С, В+Е тощо) є одними із найнебезпечніших професійних інфекцій для працівників медичних установ, а також для тих службовців, які за родом своєї професійної діяльності мають контакт із кров'ю або іншими біологічними рідинами. Програма страхування "Гепатит" найбільш актуальна для працівників медичних установ різного профілю.

За програмою "Гепатит" Застрахованій особі гарантується організація та оплата вартості (в межах страхової суми відповідно до умов договору страхування) стаціонарного лікування при настанні страхового випадку:

Медичне обслуговування Застрахованих осіб НАСК "Оранта" здійснює з допомогою власної асистуючої компанії "Гарант - Асистанс".

До Ваших послуг цілодобовий диспетчерський асистанс-центр, фахівці якого цілодобово готові допомогти Вам у подоланні проблем зі здоров'ям і організувати необхідну медичну допомогу.

Компанія "Гарант - Асистанс" має прямі договори з 845 медичними  установами по всій Україні, крім того, 245 лікарів працюють на власній медичній ліцензії компанії.

Медичний асистанс - це:

Алгоритм супроводу Застрахованої особи:

Страховим випадком за договором добровільного медичного страхування (ДМС) є звернення Застрахованої особи до асистуючої компанії за медичною допомогою з приводу гострого захворювання, загострення хронічного захворювання, отриманої травми, отруєння й інших наслідків нещасних випадків з подальшою організацією й наданням послуг у медичних установах України.

Страхова виплата за договором добровільного медичного страхування (ДМС) здійснюється в межах страхової суми шляхом оплати медичних послуг лікувальним установам, які надавали Застрахованій особі відповідну допомогу.

Договір медичного страхування діє на території України.

повернутисяповернутися