повернутисяповернутися
Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України

НАСК "Оранта" здійснює обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВВНТЗ) на підставі ліцензії Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України № 360294, свідоцтва про асоційоване членство в Моторному (транспортному) страховому бюро України № 005 та відповідно до  Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів".

Важливо знати:
Шкоду завдану внаслідок дорожньо-транспортної пригоди потерпілим особам відшкодовує не водій – винуватець цієї ДТП,  а страхова компанія, в полісі ОСЦПВВНТЗ якої зазначено транспортний засіб, що експлуатувався винуватцем ДТП на законних підставах та/або винуватець (відповідно до типу договору).

Шкода, заподіяна внаслідок ДТП транспортному засобу винуватця ДТП за даним видом страхування не відшкодовується! Такий ризик ви можете застрахувати на умовах добровільного страхування наземних транспортних засобів "КАСКО".

Страхова компанія зобов’язана провести виплату страхового відшкодування в межах:

Вартість полісу ОСЦПВВНТЗ залежить від:

Пільгові умови укладання договорів ОСЦПВВНТЗ:

  • Учасники бойових дій та інваліди війни, що визначені законом, інваліди І групи, які особисто керують належними їм транспортними засобами, а також особи, що керують транспортним засобом, належним інваліду І групи, у його присутності,  звільняються від обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України. Відшкодування збитків потерпілим в разі ДТП, винуватцями якої є зазначені особи, проводить Моторне (транспортне) страхове бюро України.
  • Учасники війни, що визначені законом, інваліди II групи, особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до I та II категорій, пенсіонери — громадяни України, які особисто керують транспортним засобом з робочим об'ємом двигуна до 2500 куб. см включно, мають пільгу в розмірі 50 відсотків розміру страхового платежу.
  • Типи договорів:
    В залежності від умов страхування автовласники (страхувальники) можуть застрахувати свою цивільно-правову відповідальність за одним з 3-ох типів договорів, передбачених Законом України.

    Документи, необхідні для оформлення полісу:

    повернутисяповернутися