повернутисяповернутися
Страхування КАСКО автотранспортних засобів

Національна акціонерна страхова компанія "Оранта" здійснює страхування автотранспортних засобів фізичних осіб на випадок їх втрати або пошкодження внаслідок:

За вибором власника та/або експлуатанта транспортного засобу договір страхування може покривати всі перераховані ризики (повне КАСКО) або бути укладений лише на деякі з них (часткове КАСКО).

НАСК "Оранта" приймає на страхування транспортні засоби строком експлуатації до 8 років, а саме:

Страхова сума визначається за взаємною домовленістю сторін як:

Договір страхування укладається, як правило, за умови франшизи – власної участі власника та/або експлуатанта транспортного засобу у відшкодуванні збитків. Франшиза встановлюється у відсотках від страхової суми або в абсолютному виразі.

Страхувальник може при укладенні договру страхування вибрати опцію – "без франшизи по склу" і, незалежно від розміру франшизи за договором, при пошкодженні тільки скляних деталей франшиза не застосовуватиметься!

Страховий тариф залежить від обраних страхових ризиків, типу та марки транспортного засобу, строку експлуатації, стажу та віку водіїв, наявності додаткового протиугінного пристрою, розміру франшизи, інших факторів та знаходиться в межах 3,5 – 8% страхової суми.

При пошкодженні скляних деталей та/або при незначних (до 2% страхової суми) пошкодженнях транспортного засобу довідка ДАІ не є обов’язковою.

ДТП визнається страховим випадком навіть у разі грубого порушення водієм Правил дорожнього руху.

Не встановлено жодних обмежень щодо зберігання застрахованого транспортного засобу в нічний час!

Страхове відшкодування сплачується в межах страхової суми, виходячи з витрат на ремонт транспортного засобу.

Страхувальник при укладенні договору може обрати варіант визначення вартості відновлювального ремонту:

Територією страхування є територія України. За бажанням клієнта територія страхування може бути розширена до території країн СНД та Європи (крім зон військових конфліктів).

При страхуванні автотранспортних ризиків в НАСК "Оранта" передбачена система знижок та надбавок "Бонус-Малус", яка передбачає знижки зі страхового платежу на наступний рік, якщо за попередній рік не було страхових випадків, і надбавки до страхового платежу, якщо за період дії договору мали місце страхові випадки з вини власника та/або експлуатанта транспортного засобу.

повернутисяповернутися