повернутисяповернутися
Новини страхування
06.08.2011
Президент підписав закон про уніфікацію діяльності ДКЦПФР, Держфінпослуг, НКРЗ, НКРЕ і НКГРКУ
  Київ. 2 серпня IНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Національні комісії, які здійснюють державне регулювання у сфері ринку цінних паперів, фінансових послуг, зв'язку, енергетики і комунальних послуг є державними колегіальними органами у складі голови комісії, шести членів і центрального апарату.

читати повністю
01.08.2011
Введення в Україну "європротоколу" вчасно може бути зірвано

Київ. 29 липня. IНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Держкомісія з регулювання ринків фінансових послуг на засіданні 28 липня в черговий раз відхилила пропозиції Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) щодо максимального розміру страхової виплати за шкоду, заподіяну майну потерпілих, у разі оформлення документів про ДТП без участі співробітників Державтоінспекції, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" джерело на ринку.


читати повністю
28.07.2011
Аварійні комісари ЦКП в м. Севастополь здійснюють цілодобові виїзди на місце ДТП

ТОВ «Гарант-Ассистанс» з 20 липня 2011 року в м. Севастополі ввело експеримент з цілодобового виїзду аварійних комісарів регіонального Центру клієнтської підтримки на місце ДТП. Тепер тут а варійний комісар виїжджає до клієнта на місце ДТП і надає практичну допомогу при оформленні події (складання схеми ДТП, складання пояснень, збір інформації про учасників, надання первинної консультації щодо подальших дій і т.д.).


читати повністю
25.07.2011
Працівниками ТОВ «Гарант-Ассистанс» попереджено спробу незаконного отримання страхового відшкодування

У липні 2011 року працівниками ТОВ «Гарант-Ассистанс» попереджено спробу незаконного отримання страхового відшкодування за договором КАСКО на суму понад 40 тис. грн.


читати повністю
25.07.2011
Проблеми пенсійного забезпечення в Україні
В інтерв'ю заступника голови правління СК «Оранта-Життя» Рустема Галієва хотілося б підняти один з найважливіших соціально-економічних питань - питання пенсійного забезпечення в Україні. Пенсіонерами стануть практично всі. Процес старіння, на жаль, незворотній.

читати повністю

<  1  2  3  4  5  6  7  8 .. 43   >

повернутисяповернутися