повернутисяповернутися
Новини страхування
10.06.2015
Агрострахуванню дадуть друге життя

Міністерство агрополітики та IFC готові допомогти реформувати аграрне страхування з держпідтримкою, оскільки створений два з половиною роки тому Аграрний страховий пул зараз просто не діє. Без перезапуску роботи пулу розвитку галузі не буде, але щоб не були створені нові корупційні схеми, потрібно впровадити перехресний контроль за пулом.


читати повністю
31.03.2015
Складний рік

Страховики компенсували втрату бізнесу в Криму і на сході країни

На непідконтрольні Україні території в докризовий період припадало до 25% страхового бізнесу, однак його втрату українські компанії зуміли компенсувати. При цьому значні втрати в 2014 році понесли СК, які активно росли в період влади Віктора Януковича, а в лідери зростання, навпаки, вирвалися страховики, які отримали доступ до фінансових потоків держкомпаній.


читати повністю
30.03.2015
Обрано нову президію МТСБУ

В новий склад президії Моторного (транспортного) страхового бюро України увійшли сім страхових компаній: "АХА Страхування", "PZU Україна", "Українська страхова група", "Уніка", "Універсальна", "Іллічівське" і страхова група "ТАС".


читати повністю
24.03.2015
"Оранта" получила прибыль 539 тыс. грн

"Оранта" получила прибыль 539 тыс. грн

После убытка в 145,2 млн грн в 2013 году.


читати повністю
24.03.2015
Процес впровадження реформ на ринку автострахування набирає обертів

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) з метою ефективного виконання своїх обов’язків перед страхувальниками та страховиками-членами МТСБУ активно працює над впровадженням європейських стандартів функціонування ринку автострахування. 


читати повністю

<  1  2  3  4  5  6  7 .. 43   >

повернутисяповернутися