повернутисяповернутися
Новини Компанії
07.12.2011
НАСК «Оранта» передала комп'ютерну техніку організації інвалідів «Гармонія»

До Міжнародного дня інвалідів, який відзначається 3 грудня, НАСК «Оранта» передала списану, але придатну для використання комп'ютерну техніку Всеукраїнській громадській організації інвалідів «Гармонія».


читати повністю
24.08.2011
З 20-ю річницею незалежності, Україно!
Від імені багатотисячного колективу Національної Акціонерної Страхової компанії «Оранта», поздоровляємо всіх співвітчизників із двадцятим днем народження незалежної України!

читати повністю
18.08.2011
НАСК «Оранта» подарує спортивний інвентар школам до першого вересня
Сьомий рік поспіль НАСК «Оранта» проводить акцію, присвячену популяризації страхування серед загальноосвітніх навчальних закладів України. У рамках акції найбільш активні у страхуванні учнів школи одержать благодійну допомогу від НАСК «Оранта» у вигляді необхідного спортивного інвентарю для облаштування залів фізичної культури.

читати повністю
05.11.2010
Компанія « Гарант-Асистанс» взяла участь у щорічній конференції європейських автомобільних клубів і провайдерів
З 27 по 29 жовтня 2010 року в Ризі (Латвія) пройшла щорічна конференція європейських автомобільних клубів і провайдерів, що працюють на платформі найбільшого в Європі автомобільного клубу ARC Europa.

читати повністю
13.04.2009
НАСК «Оранта» застрахує громадянську відповідальність автомобілів дочірньої компанії «Укргазвидобування».
Тендерний комітет ДК «Укргазвидобування», що є дочірньою компанією НАК «Нафтогаз України» оголосив НАСК «Оранта» переможцем процедури відкритих торгів на закупівлю послуг з обов’язкових видів страхування.

читати повністю

<  1  2  3  4  5  6 .. 18   >

повернутисяповернутися