повернутисяповернутися
Новини Компанії
12.02.2009
Програма «Оселя-експрес» — антикризовий страховий продукт від НАСК «Оранта»
НАСК «Оранта» створила «антикризову» програму добровільного страхування майна та відповідальності громадян «Оселя-експрес».

читати повністю
16.09.2008
Втрата бланків Полісів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності.

НАСК "Оранта" повідомляє, що у зв'язку із втратою бланків Полісів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВВНТЗ) та бланків спеціальних знаків встановленого зразка, вважати недійсними.


читати повністю
03.09.2008
НАСК "Оранта" поздоровить дитячий будинок "Оранта" з початком навчального року

Правління НАСК "Оранта" вирішило поздоровити вихованців Дрогобицького дитячого будинку "Оранта" (Львівська область), над яким компанія взяла шефство в 2004 році, з початком навчального року.
читати повністю

19.06.2008
"Чесно кажучи, я не особливо вірив у те, що агентів можуть відправити в Єгипет"

Мало де на земній кулі ви побачите таку кількість пам'яток давни, зібраних на території однієї країни, як у Єгипті. У країні з тисячолітньою історією й багатовіковими традиціями, з незрівнянним морем і чудовими пляжами відпочинок перетворюється в справжню казку.


читати повністю
12.06.2008
НАСК "Оранта" виплатить більше 600 тисяч гривень за пошкоджені посіви в Миколаївській області

У вівторок, 10 червня, правління НАСК "Оранта" вирішило виплатити трьом постраждалим сільським господарствам у Миколаївській області внаслідок вимерзання культур, що відбулося в березні.


читати повністю

<  1  2  3  4  5  6  7 .. 18   >

повернутисяповернутися